Палетні стелажі

5
2
Хит
New
2 відгуків
Код: Palletnye
Артикул: 0002
Виробник: NV-group
В наявності
  • 3890 грн.
Оплата
Оплата
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб з ПДВ,
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Доставка
Доставка
Вартість доставки згідно з тарифами перевізника по Україні 1 - 3 дні , Самовивіз

Опис Палетні стелажі

Характеристики конструкції

Стелажі для піддонів — це ідеальний економічний вибір для складських приміщень. Вони вимагають високих стандартів: стійкості, міцності та безпеки.

Основними компонентами системи стелажів є рама і траверси. Але конструкцію можна оптимізувати та адаптувати до своїх вимог, додаючи додаткові рівні по висоті, а також по довжині. Існує багато різних елементів, за допомогою яких можна настроїти палетну систему відповідно до особливостей складської площі: полиці, з'єднувачі, перекладини, елементи захисту для рам і стійок.

При використанні стелажів для піддонів, товари завжди готові до транспортування. Конструкцію можна встановлювати в будь-яких складських приміщеннях.

Переваги палетних стелажів:

Щоб успішно вибрати та інтегрувати систему стелажів для піддонів на об'єкт, треба врахувати ряд факторів, включаючи цілі використання простору, планування складу, процеси управління запасами, бюджет, доступне обладнання. Можна виділити такі переваги цієї системи зберігання:

- Прямий доступ до кожного піддону. - Економічне та ефективне зберігання важких вантажів. - Стійка, адаптивна, універсальна система. - Легко поєднується з іншими системами зберігання. - Простота використання.

Придбайте палетні стелажі у компанії НВ-групп. Наша передова комп'ютерна система управління виробництвом дає нам очевидну перевагу перед конкурентами. Усі наші стелажні системи довговічні, оскільки ми використовуємо якісні матеріали, процес цинкування, а також автоматичне фарбування, що забезпечує ще вищий рівень захисту конструкції від зовнішніх впливів.


Відгуки про Палетні стелажі

5
5 star-y-icon.svg
2
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0
5
Ірина
15 Листопада, 2023
"Моя компанія зверталася до НВ Групп із завданням виготовити стелажі нестандартних розмірів. Вражаюче, наскільки швидко і професійно вони реалізували наше замовлення. . Рекомендую всім, хто цінує якість
5
Владимир Сергеевич Альянс Агро 2006
25 Листопада, 2021
Спасибо за отличный выбор стеллажей! Они оказались неотъемлемой частью процесса производства кормов. Удобная конструкция и легкость в эксплуатации делают их идеальным решением для наших нужд. Рекомендую с удовольствием!
Відповідь адміністратора:
Владимир Сергеевич, спасибо за бесценный опыт сотрудничества с Вашей компанией

Питання та відповіді (FAQ) Палетні стелажі

Немає запитань про цей товар.
NV-Group
Чайки, Київська область, вул. Антонова 3
Контактна інформація
v0198@ukr.net
Зв`язатися з нами
Задайте Ваше питання нашим спеціалістам
Ім'я повинно містити від 3 до 32 символів!
Телефон обов`язкове поле